„Léčení člověka pomocí jakékoliv
metody znamená především ukázat
mu cestu lásky k sobě a cestu
odpuštění sobě a všem.
Odpuštění je největší
projev čisté lásky
a světla v nás.
Odpuštění je
největší
dar,
jaký
můžeme
dát sami sobě.“


Helena Zavadilová

Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop

Škola Kineziologie světla

  KINEZIOLOGIE SVĚTLA


„Kineziologie světla je duchovní nauka, která je určena
všem lidem, kteří touží najít sami sebe, lásku a světlo.

Je to Nauka o veškerém světle, které existuje a o síle
světla a čisté lásky. Je to učení o netušených
možnostech léčení i sebeléčení sebe,
vztahů, situací
a svých
milovaných.

Každý člověk je
milované Boží dítě
a nese si Boha v sobě jako
   čistou lásku. Máte právo léčit
sebe
a pomáhat sami sobě světlem a láskou.
VY JSTE LÁSKA.“

 
ŠKOLA KINEZIOLOGIE SVĚTLA BUDE OTEVŘENA
PRO ZÁJEMCE OD 5. 10  2018.

PŘIHLÁŠKY DO 31. 8. 2018.
Výuka skupinová - semináře


  


KINEZIOLOGIE SVĚTLA

1. stupeň SVĚTLO LÁSKY A ZÁKONY SVĚTLA
2. stupeň JEDNOTA SVĚTLA A POHÁRY SVĚTLA
3. stupeň ŘÁDY SVĚTLA A PAPRSKY SVĚTLA
4. stupeň MOUDROST SVĚTLA A DUŠE SVĚTLA
5. stupeň SVĚTLO PRAVDY A BRÁNY SVĚTLA
6. stupeň ZDROJ SVĚTLA A CHRÁMY SVĚTLA
7. stupeň PRVOPOČÁTEK SVĚTLA

Autorkou duchovní nauky Kineziologie světla je paní Helena Zavadilová, žijící ve Zlíně v České republice, členka Mezinárodní asociace specializovaných kineziologů IASK.

Při výuce Kineziologie světla probíhá výuka světelných korekcí, jak s nimi pracovat a jak pomáhat sobě a druhým lidem. Součástí výuky jsou také pracovní kurzy, v nichž studenti pracují na sobě pod dohledem lektorky. Pomůckou pro studenty je kniha a karty Mandaly uvědomění.

Mandaly uvědomění byly v minulosti předávány studentům Kineziologie světla jako Ochranné znaky, které si museli Žáci světla pamatovat a které používali jako jeden druh korekcí a terapií.

NÁSTROJE SEBELÉČENÍ SVĚTLEM

MANDALY UVĚDOMĚNÍ
Kniha a 37 karet, 27 sebeléčebných postupů. Byly vydány 2. 9. 2008 a druhé vydání vyšlo 18. 6. 2018. Jsou určené lidem, kteří hledají cestu k sebeléčení a sebepoznání,
Doporučuji je všem, kteří jakkoliv chtějí pomáhat sobě nebo druhým lidem. Cílem této knihy a karet je SEBELÉČENÍ láskou a světlem. Mohou je používat také terapeuti a kineziologové při své práci. Při práci s Mandalami uvědomění se opíráme o Světlo Ježíše Krista a skrze tuto pomoc porozumíte sobě a uvědomíte si, co máte v životě udělat pro své zdraví, harmonii a štěstí. Pracovní postupy uvedené v knize vám pomohou léčit svoji mysl, srdce, tělo, duši i ducha a povedou vás na vaší cestě  k vašemu životnímu poslání. Cena 444,- Kč + dobírka.

LÉČIVÉ MODLITBY SVĚTLA.
Kniha a 100 karet modliteb, byly vydány dne 16. 2. 2016. Jsou naplněny silou a pomocí  BOŽÍHO SVĚTLO a BOŽÍ MILOSTI. JSOU TO PAPRSKY BOŽÍHO SVĚTLA převedené do modliteb. S láskou za ně děkuji Bohu, že mi je poslal jako pomoc pro mě a pro druhé. Každá modlitba je terapie a léčení sebe. Kniha Léčivé modlitby světla obsahuje 100 karet modliteb k sebeléčení Božím světlem a Boží láskou. Při práci s touto knihou a kartami se opíráme o Boží pomoc a pomoc Božích pomocníků, které v modlitbách žádáme o pomoc.
Cena 525,- Kč + dobírka , objednávky na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nakladatelství CARUSELL  je výhradním prodejcem knih a karet Mandaly uvědomí a Léčivé modlitby světla. Na prodeji knih spolupracujeme na základě vzájemných dobrých vztahů s prodejci, stejně naladěnými, uvedenými na těchto stránkách.

KNIHY A KARTY ZASÍLÁME TAKÉ NA DOBÍRKU NA SLOVENSKO.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Děláte semináře s výukou jak pracovat na sobě s Mandalami uvědomění a Léčivými modlitbami světla?

Ano, v říjnu 2018 předpokládáme semináře, které budou jednodenní, pořádané Centrem CARUSELL s.r.o. ve Zlíně, Kvítková 80. Více najdete v odkazu Kalendář akcí.

Pro koho je studium Kineziologie světla určeno?

Studium Kineziologie světla je určeno pro všechny, kteří hledají svoji duchovní cestu a potřebují v životě pomoci sobě nebo svým milovaným.Dále vřele doporučuji studium Kineziologie světla již stávajícím terapeutům, kteří jakkoliv pomáhají druhým lidem. Např. pomocí Reiki nebo kineziologové One Brain.

Je třeba absolvovat před zahájením studia terapii pomocí Kineziologie světla?

Každý člověk ví, co chce v životě řešit a co ne. Semináře jsou výukové, a to znamená, že paní Helena Zavadilová nebude dělat během výuky terapie. Proto, pokud terapii potřebujete, můžete si zavolat na tel. č. + 420 775 332 319 a objednat se na terapii.

Musím studovat všech 7 stupňů?

Kineziologie světla a všechny duchovní nauky paní Heleny Zavadilové stále procházejí vývojem a transformací. V současné době se vyučují 3 stupně, které jsou obohacené o nové postupy práce na sobě a s klientem. Každý student je vedený svým světlem v sobě.Škola je otevřena vždy, když je dostatek zájemců. V opačném případě paní Helena Zavadilová pokračuje ve své spisovatelské činnosti, aby informace předala většímu počtu lidí ve svých knihách.
Pokud máte zájem studovat, potom doporučujeme přihlásit se na celý vzdělávací cyklus. Je to silný duchovní rozvoj. Pokud se kdokoliv z jakéhokoliv důvodu rozhodne studium přerušit, je to jeho svobodná volba a je to možné. V takovém případě nevracíme školné.

Je podmínkou studia členství v katolické církvi? Příp. v jiné?
Duchovní nauky, které vytvořila paní Helena Zavadilová, se neopírají o žádnou církev ani nejsou žádnou církví poporovány. Opírají se o víru v Boha, lásku, světlo a dobro v lidech a o lásku andělů strážných.

Platí se najednou a předem?
Platby za jednotlivé stupně Kineziologie světla je třeba zaplatit měsíc před plánovaným termínem semináře. Peníze za semináře budou použity k výrobě učebnic a jako odměna lektorovi. Při individuální výuce probíhá platba předem do 14 dnů od přihlášení do studia, příp. dle dohody.

Mají slevu důchodci, studenti a ženy na mateřské dovolené?

Nemají. Všichni studenti dostanou stejné vzdělání a pomoc.Ceny jsou pro všechny zájemce stejné. Pouze pro ty, kteří již studovali a chtěli by si zopakovat studium některého ze stupňů Kineziologie světla, existuje sleva.

Mohu studovat na dálku ze zahraničí?

Ano, je to možné, připravují se tzv. korespondenční kurzy a kurzy přes Skype. Podmínkou je dopis, proč chcete studovat. Po zaplacení kurzu předem na účet CARUSELLu Vám zašleme knihy a materiály, z nichž budete studovat. Zkoušky z jednotlivých stupňů budete dělat přes Skype s paní Helenou Zavadilovou.

Dostanu nějaký certifikát o studiu?

Ano, po absolvování každého stupně dostanete certifikát o studiu Kineziologie světla.

Existuje databáze Kineziologů světla?

Zatím není veřejná databáze. Veřejná databáze se připravuje, avšak pracující aktivní Kineziologové světla jsou velmi zaneprázdnění, takže jsme se setkali spíš s neochotou být v takové veřejné databázi. Do budoucna ji připravujeme. Bude v ní informace o všech pracujících Kineziolozích světla, jejich dosaženém stupni Kineziologie světla, telefonní číslo, příp. webové stránky.Telefonicky se můžete dotázat, zda ve vašem městě pracuje Kineziolog světla s certifikátem od paní Heleny Zavadilové.

Od kolika let mohou studovat děti?

Pro děti připravujeme Kineziologii světla pro děti od 5 let. Děti nemusí umět číst a psát, aby mohly pracovat se světlem. Mají ho v sobě. Klasicou Kineziologii světla a Nauku o světle mohou studovat děti od 14 let. U žáků světla od 14 do 18 let je potřeba písemné svolení a podpis alespoň jednoho z rodičů.

Je cílem studia ve Škole kineziologie, aby člověk pracoval jako terapeut?

Ne, toto není pravý cíl. Cílem Školy kineziologie je lidem ukázat cestu, jak mají pracovat na sobě, na svém duchovním růstu, jak se mají chovat v rodině, na pracovišti, jak být dobrým člověkem. Někteří studenti Kineziologie světla jsou všeobecní lékaři, chirurgové. Ze zkušenosti vím, že mají úžasné výsledky ve své práci s klienty.

Je možné učit děti individuálně Kineziologii světla pro děti?

Ano, toto je možné. Je to stejné jako u dospělých. Také výuka dětí se koná 1x za měsíc, 2 vyučovací hodiny. Probíhá v pracovní dny, ve Zlíně a v Praze.

Děláte semináře někde jinde než ve Zlíně?

Ano, v současné době organizujeme semináře v Centru CARUSELL ve Zlíně, Kvítková 80 a v Centru Fuzhi Praha, Korunní 105. V případě více zájemců, je možné výuku rozšířit i v dalších městech. Semináře v současné době dělá osobně paní Helena Zavadilová, připravují se další 2 lektorky ve Zlíně a jedna v Praze. Semiánáře najdete na těchto stránkách v odkazu Kalendář akcí.

Co znamená individuální výuka a pro kolik studentů je určena?

Individuální výuka je určena pro jednoho studenta, v němž se výuka zaměřuje na konkrétní situaci studenta. Výuka trvá 2 vyučovací hodiny, tj. 1,5 hodiny čistého času a probíhá 1x měsíčně, buď ve Zlíně, nebo v Praze. Po absolvování celého kurzu obdrží studenti certifikát o absolvování.Vyučuje osobně paní Helena Zavadilová.

Připavujete nové víkendové semináře Školy kineziologie?

Ano, v roce 2018 bude od října probíhat výukový cyklus Kineziologie světla ve Zlíně. Tento cyklus je určen pro vážné zájemce o tuto duchovní nauku, která ukazuje lidem cestu lásky k sobě a k druhým lidem.Informace o nich najdete v odkazu Kalendář akcí.

Připavujete nové knihy v roce 2018?

Ano, v roce 2018 připravujeme další knihu a karty, určenými pro sebeléčení světlem, v nichž budou uvedeny postupy, jak léčit sebe s pomocí světla Marie Magdalény.O nových knihách Vás budeme aktuálně informovat na vstupní stránce tohoto webu.Pro tuto knihu se nyní připravuje tzv. "předprodej", aby mohla vyjít ještě letos.

Slíbila jste na přednáškách knihu o duších. Kdy vyjde?

Kniha, v níž popisuje autorka paní Helena Zavadilová své zkušenosti s dušemi a duchy, vyjde pravděpodobně v roce 2019. Připravuje se také tzv. "předprodej", aby kniha mohla vyjít co nejdříve. Bližští informace budou zveřejněny na tomto webu.