Ze snů o dávné říši

 

 

Světlo

 

„Světlo čisté lásky je nekonečné a věčné.
Je to Boží láska a světlo Ježíše Krista.
Přijímám tě, světlo Ježíše Krista,
s láskou a vděčností
do celého
svého bytí
tady a teď a
navěky v souladu s Boží vůlí.“


Helena Zavadilová

Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop

 

CENTRUM OSOBNÍHO ROZVOJE CARUSELL

Zlín, Kvítková 4323, tel.: +420 775 332 319

 


TRANSFORMAČNÍ ROK
2019

Do našich životů přichází rok 2019 se silným transformačními energiemi,
které mají vliv na naši psychiku, stabilitu, na naše vztahy v rodině.
JSOU TO ENERGIE
 KOLEKTIVNÍ KARMY LÁSKY.
Všechno a všichni procházíme stále svým vývojem, velikou transformací. Transformace Světla začala 11. 11. 2005, následně proběhlo několik dalších etap silné transformace na planetě Zemi, zejména 21. 12. 2012. Stále máme jako lidstvo na planetě Zemi stejný úkol.  Je to porozumění sobě, svému životu, svým schopnostem, citům, a také moci své mysli, která nás ovládá. V tomto roce se máme naučit naslouchat svému srdci a svojí duši. Proto jsme pociťovali hodně změn v životě již v závěru loňského roku, kdy se otevřely brány Karmy lásky. Mohli jste to pocítit ve svých rodinách a ve vztazích. V lednu roku 2019 ještě dobíhá rok předchozí a my máme šanci dokončit to, co jsme v roce 2018 nezvládli. To, co již nefunguje, má z našich životů odejít, abychom se osvobodili od nepotřebného a prožívali svůj život naplno přítomným okamžikem.

V přítomném okamžiku neexistuje ani minulost, ani budoucnost. Nemůžeme ovlivnit to, co už se stalo. Můžeme to jen odpustit sobě a druhým. Naše mysl je tak mocná, že můžeme změnit svým myšlením svůj osud. To je TRANSFORMACE SVĚTLA. Je to poznání vlastní prasíly.
 
LÁSKA JE NEJVĚTŠÍ LÉK A NEJVĚTŠÍ LÉČITEL ŽIVOTA.

Přijměte sebe s láskou a projděte TRANSFORMACÍ SVĚTLA s láskou. Rozzařte v sobě všechny druhy lásky. Pokud máte někde ještě pochybnosti nebo nemůžete najít lásku k vašim nejbližším nebo k sobě, začněte pracovat sami na sobě. Pomocí transformačních karet  
Mandaly uvědomění a Léčivých modliteb světla uvidíte zázraky ve svém životě, ve svých vztazích a najdete sami sebe.

Do Nového roku 2019 přeji Vám a všem Vašim milovaným nekonečné množství dobra, lásky a zdraví. Přeji Vám, aby se Vám splnily Vaše sny a abyste žili v lásce a byli Láskou. Věřím, že dokážete všechno, co chcete.

Věřte sami sobě.
Helena Zavadilová

JAK BÝT SÁM SOBĚ LÉČITELEM?
Pomohou Vám léčebné knihy a karty z edice
"Sebeléčení světlem"

1. MANDALY UVĚDOMĚNÍ

komplet kniha a 37 karet
=
pomocník na cestě k sebepoznání a sebeléčeníMandaly uvědomění jsou cestou k duchovnímu růstu člověka.

Mandaly uvědomění ukazují každému člověku jeho vlastní  Cestu lásky a světla skrze sebezpoznání. Každá mandala je velice silným energetickým zářičem, který pomáhá léčit a uzdravovat tam, kde to je zapotřebí. Díky Mandalám uvědomění a jejich poselství si uvědomíte, co je třeba ve svém životě změnit. Mandaly uvědomění vás povedou svojí silou světla a čisté lásky Ježíše Krista ke šťastnému životu, k lásce, zdraví a k harmonii.“

Mandala znamená magický kruh. Je to kruh plný světla a lásky pro každého, kdo ji hledá. Léčivou sílu kruhů znali již léčitelé v Atlantidě, v Egyptě, ve starém Řecku a nyní se nám vrací zpět do našich životů. Kniha a karty Mandaly uvědomění pomáhají láskou a světlem Ježíše Krista, s nímž se při sebeléčení pracuje. Jsou určené pro všechny, kteří se již rozhodli pro práci na sobě a sebeléčení.

Komplet obsahuje knihu, která má 144 stran a v ní najdete 27 pracovních postupů, jak léčit sebe pomocí 37 Mandal uvědomění, léčebných symbolů, afirmací a modliteb. Karty a kniha jsou v rozměru 13 x 9 cm. Obálku knihy tvoří reprodukce obrazu ing. Václava Švejcara „Nilský kříž“, egyptský symbol nejvyšší ochrany. 
Mezi pracovní postupy patří:  Zharmonizování čaker, Zharmonizování 7 elementů rovnováhy, Harmonie mozkových hemisfér, Harmonie smyslů člověka, Světlo myšlenek, slov a skutků, Harmonie 21 úrovní bytí, Partnerské vztahy, Pyramida osudu, Cesta lásky, Osudové kolo štěstí,  Životní cesta, Spirála života, Očista duše, Očista srdce, Hvězda milosti Ježíše Krista,. Most světla pro Matku Zemi, Most světla pro Otce Vesmír aj. Dále najdete v knize návody jak zapojit ochranné štíty světla, jak vyřešit vztah s Bohem, jak přijímat skrze mandaly Poselství andělů a Poselství mandal. Skrze Mandaly uvědomění najdete svoji Cestu světla v životě.

O autorce: Autorkou kompletu Mandaly uvědomění je Helena Zavadilová, která žije ve Zlíně, v České republice. Pracuje jako poradce, terapeutka a spisovatelka. Vytvořila několik druhů duchovních nauk. Jsou to: Kineziologie světla, Fenomén světla, Meditace světla, Konstelace světla, Labyrinty světla, Děti světla, Světy světla a Jednota světla. Vydala knihu a karty Mandaly uvědomění a knihu a karty Léčivé modlitby světla.

Slovo autorky: „Knihu a karty Mandaly uvědomění jsem tvořila 2 roky. V té době jsem prožila velké množství životních událostí v mém osobním životě a prosila jsem Boha a Ježíše každý den o pomoc. Prožila jsem těžký úraz a dlouhodobou nemoc svého manžela, těžkou nemoc a úmrtí svojí maminky, těžkou nemoc svojí sestry … Bůh mi poslal Boží dar těchto mandal a modliteb k nim, aby mi pomohl všechno zvládnout a přežít. Bylo mi sděleno, že se o tento Boží dar mám podělit s  ostatními a předat jej ve formě knihy a karet. Pravidelnou prací na sobě s Mandalami uvědomění je možné vyléčit i těžké nemoci a je možné s nimi pracovat také na dálku.“

Ať už se ve Vašich životech děje cokoliv, Mandaly uvědomění Vám
pomohou najít znovu sebe a svoji rovnováhu.

 Vydalo Nakladatelství CARUSELL, Kvítková 4323, Zlín, 18. 6. 2018, 2. vydání

Cena knihy a 37 karet Mandaly uvědomění je 444,- Kč.
Cena dobírky 110,- Kč, cena poštovného při platbě na účet předem 75,- Kč.
Cena poštovného je počítána za 1 kus. Cena dobírky při 2 ks je 130,- Kč.

Platby předem po zaslání faktury na Váš e-mail.
ZASÍLÁME NA SLOVENSKO:
cena Mandal uvědomění 19 EUR, dobírka 6 EUR/ks.

Objednávky knih telefonicky na čísle: +420 775 332 319
nebo na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Do našich životů přichází rok 2019 se silným transformačními energiemi,
které mají vliv na naši psychiku, stabilitu, na naše vztahy na pracovišti

 i v rodině.
JSOU TO ENERGIE
 KOLEKTIVNÍ KARMY LÁSKY.