Ze snů o dávné říši

 

 

Světlo

 

„Světlo čisté lásky je nekonečné a věčné.
Je to Boží láska a světlo Ježíše Krista.
Přijímám tě, světlo Ježíše Krista,
s láskou a vděčností
do celého
svého bytí
tady a teď a
navěky v souladu s Boží vůlí.“


Helena Zavadilová

Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop

 

CENTRUM OSOBNÍHO ROZVOJE CARUSELL

Zlín, Kvítková 4323, tel.: +420 775 332 319

 


TRIGON SVĚTLA,
ANEB
SPIRITUALITOU KE ZDRAVÍ A ŠTĚSTÍ.


Dne 2. 4. 2020 vyšla nová kniha a karty Mandaly světla. Tím se završil TRIGON SVĚTLA autorky Heleny Zavadilové.
Její knihy a karty MANDALY SVĚLTA, LÉČIVÉ MODLITBY SVĚTLA a MANDALY SVĚTLA jsou určené k sebepoznání a sebeléčení a pomáhají lidem k jejich duchovnímu vývoji.

MANDALY SVĚTLA, kniha a 50 karet, pomáhají se Světlem Marie Magdalény v celém bytí a Stvoření člověka, tam, kde je to zapotřebí. Rozzařují a prozařují život a osud člověka. Pomáhají až do prvopočátku duše člověka. Otevírají vše dobré v každém, kdo se s nimi léčí a jsou velikou karmickou pomocí. Vedou nás k životu v pravdě a prozařují nás čistou láskou a světlem. Jejich výklady Boží pomoc a Milosrdenství dokáží pomoci nejen lidem, ale celé planetě Zemi a Vesmíru. (1. vydání 2020)
 
MANDALY UVĚDOMĚNÍ, kniha a 37 karet, pomáhají se Světlem Ježíše Krista na vědomé a následně podvědomé úrovni uvědomit si to, co v životě potřebujeme. Následně otevírají nadvědomí člověka a pomáhají otevřít schopnosti a dovednosti z minulých životů. (1. vydání 2008, 2. vydání 2018)
 
LÉČIVÉ MODLITBY SVĚTLA, kniha a 100 karet modliteb, jsou určené pro všechny lidi, kteří chtějí modlitbou rozzářit svůj život. Pomocí těchto modliteb ukotvujeme ve svém životě světlo, porozumění a lásku a odevzdáváme Bohu to, co už nepotřebujeme. Léčíme a uzdravujeme se modlitbami. Pomáhají léčit naši mysl, tělo, duši, ducha a světlo v nás pomocí Božího světla a světla 12 svatých, uvedených v prvních 12 modlitbách.1. vydání 2016, 2. vydání  červen 2021. 

Slovo autorky:

V životě jsem vedená Bohem a anděly strážnými. Skrze jiný stav vědomí ke mně promlouvají také nanebevzetí mistři a mistři světla dávnověku z Atlantidy a jiných civilizací. Moje duše si tuto cestu světla vybrala. Všechny knihy a karty jsem tvořila skrze svoje vlastní prožitky, když jsem potřebovala pomoc a obracela jsem se v modlitbách k Bohu, Stvořiteli, andělům, svatým a všem světelným pomocníkům. Několikrát jsem prošla v životě tunelem světla na druhý břeh. Pochopila jsem, že smrtí nic nekončí, ale také to, že v životě nemáme nic vzdávat, protože vždy se najde cesta. Sama na sobě jsem se naučila vyměnit strach za víru, smutek na radost, beznaděj za naději. Věřím v dobro v každém člověku. Světlo a lásku si neseme v sobě. Je to Boží podstata v každém z nás.

Žehnám Vám a všem Vašim milovaným láskou, zdravím, světlem, radostí, porozuměním, moudrostí, štěstím a hojností všeho dobrého.

S láskou a ve světle.

Helena Zavadilová, z Boží vůle autorka tohoto Trigonu světla.“

 _____________________________________________________________________________


 
 
MANDALY SVĚTLA
kniha a 50 karet
SEBELÉČENÍ LÁSKOU A SVĚTLEM
MARIE MAGDALÉNY

TERMÍN VYDÁNÍ:  2. 4. 2020

MANDALY SVĚTLA jsou dalším nástrojem sebelečení světlem autorky Heleny Zavadilové. Komplet obsahuje knihu a 50 Mandal světla, léčebných symbolů, afirmací a modliteb k Marii Magdaléně. Karty a kniha jsou v rozměru 13 x 9 cm. Obálku knihy tvoří reprodukce obrazu Ing. Václava Švejcara "Světlo upokojení". Mandaly jsou samy o sobě terapií a pomáhají do velké hloubky našeho Stvoření. Přinášejí pomoc do našich životů a našeho duchovního růstu. Některé z 21 pracovních postupů, jak léčit sebe: Rozpuštění negací, Sejmutí závojů, Harmonie a Jednota, Láska, Pohár pravdy, Moje rody, Moje zdraví, Moje pravé Já, Milosrdenství, Hvězda milosti Marie Magdalény, Boží pomoc. 
 
OBJEDNÁVKY zasílejte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Termín vydání: 2. 4. 2020, KŘEST knihy : 4. 4. 2020
Maloobchodní cena: 599,- Kč 

Vaše objednávky nám posílejte na výše uvedený e-mail nebo telefonicky.
Uveďte svoji adresu a telefon.
Pošleme Vám variabilní symbol. Částku zasílejte na číslo účtu: 2400215253/2010.

Poštovné  za 1 ks 77,- Kč, za 2 ks 110,- Kč při platbě předem. Poštovné za více kusů Vám sdělíme na Váš e-mail nebo telefonicky
.
Dobírka v ČR za 1 ks 124,- Kč, za 2 ks 150, Kč.
Cena Slovensko: 24 EUR, poštovné a dobírka 7EUR/ks.
NA SLOVENSKO DO ODVOLÁNÍ KNIHY NEDODÁVÁME.

Děkujeme Vám všem, kteří jste nám pomohli, aby se toto dílo mohlo zrodit. Ať Vám Bůh žehná a světlo Marie Magdalény  ať vstoupí do Vašich životů a osudů a naplní je nekonečnou čistou láskou.     

                         
_____________________________________________________________
DALŠÍ KNIHY z edice Sebeléčení světlem:

MANDALY UVĚDOMĚNÍ
komplet kniha a 37 karet


Mandaly uvědomění jsou cestou k duchovnímu růstu člověka.


Mandaly uvědomění ukazují každému člověku jeho vlastní  Cestu lásky a světla skrze sebezpoznání. Každá mandala je velice silným energetickým zářičem, který pomáhá léčit a uzdravovat tam, kde to je zapotřebí. Díky Mandalám uvědomění a jejich poselství si uvědomíte, co je třeba ve svém životě změnit. Mandaly uvědomění vás povedou svojí silou světla a čisté lásky Ježíše Krista ke šťastnému životu, k lásce, zdraví a k harmonii.“
Komplet obsahuje knihu, která má 144 stran a v ní najdete 27 pracovních postupů, jak léčit sebe pomocí 37 Mandal uvědomění, léčebných symbolů, afirmací a modliteb. Karty a kniha jsou v rozměru 13 x 9 cm. Obálku knihy tvoří reprodukce obrazu ing. Václava Švejcara „Nilský kříž“, egyptský symbol nejvyšší ochrany. 

Mezi pracovní postupy patří:  Zharmonizování čaker, Zharmonizování 7 elementů rovnováhy, Harmonie mozkových hemisfér, Harmonie smyslů člověka, Světlo myšlenek, slov a skutků, Harmonie 21 úrovní bytí, Partnerské vztahy, Pyramida osudu, Cesta lásky, Osudové kolo štěstí,  Životní cesta, Spirála života, Očista duše, Očista srdce, Hvězda milosti Ježíše Krista,. Most světla pro Matku Zemi, Most světla pro Otce Vesmír aj.

O autorce: Autorkou kompletu Mandaly uvědomění je Helena Zavadilová, která žije ve Zlíně, v České republice. Pracuje jako poradce, terapeutka a spisovatelka. Vytvořila několik druhů duchovních nauk. Jsou to: Kineziologie světla, Fenomén světla, Meditace světla, Konstelace světla, Labyrinty světla, Děti světla, Světy světla a Jednota světla. Vydala knihu a karty Mandaly uvědomění a knihu a karty Léčivé modlitby světla.

Mandaly uvědomění Vám pomohou najít znovu sebe a svoji rovnováhu.

Vydalo: Nakladatelství CARUSELL, Kvítková 4323, Zlín, 18. 6. 2018, 2. vydání
Cena knihy a 37 karet Mandaly uvědomění je 444,- Kč.

Cena dobírky 124,- Kč/1 ks, 2 ks 150,- Kč. Cena poštovného při platbě na účet předem 77,- Kč/ks, 2 ks platbou předem 110,- Kč.

Platby předem po zaslání faktury na Váš e-mail.
Cena na SLOVENSKO 20 EUR, dobírka 7 EUR/ks.
NA SLOVENSKO DO ODVOLÁNÍ KNIHY NEDODÁVÁME.

Objednávky knih telefonicky na čísle: +420 775 332 319 nebo na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 


                                               

NAUKA O SVĚTLE

Nauka o světle je souhrnem všeho vědění o lásce, světle, dobru, víře a naději. Toto učení jsem přijímala celkem 15 let. Nauka o světle bude předávána postupně a ve správný čas také knižně. Je to ucelený přehled o veškerém světle v nás a okolo nás.
Ten, kdo je připraven, objeví tyto zázraky světla ve svém životě.


VÝUKOVÉ SEMINÁŘE :
 • KINEZIOLOGIE SVĚTLA
 • JEDNOTA SVĚTLA - SYSTÉM JEDNOTY
 • PRAMENY SVĚTLA A SVĚTLO PRAVDY
 • BOŽÍ SVĚTLO A BOŽÍ POMOCI
 • FENOMÉNY SVĚTLA
 • POHÁRY SVĚTLA
 • BRÁNY SVĚTLA A SFÉRY
 • CHRÁMY SVĚTLA A TRANSFORMACE SVĚTLA
 • PRÁCE S BUNĚČNOU PAMĚTÍ A DNA
Studium je možné od řijna 2020. Osobní pohovory  dle telefonické dohody v červnu 2020. Přihlášky předem do 31. 3. 2020. Více na tel. č. +420 775 332 319.

 
Jednotlivé nauky v současné době zpracovávám, tak jak mi byly poslány jako veliký Boží dar.
Nové postupy prací, nové informace o lidském bytí, o vesmírném bytí , o jednotlivých úrovních jak světla, tak temnoty, jsem zpracovávala intenzivně po dobu od roku 2003 až doposud a pokračuji v jejich rozvíjení doposud. 

Učení světla Ježíše Krista stále prochází svým vývojem a velikou transformací
a je součástí NAUKY O SVĚTLE.

JEŽÍŠ JE PRO MĚ VZOR UČITELE.

SPIRITUÁLNÍ VÝVOJ LIDSTVA NA PLANETĚ ZEMI se nedá zastavit. Objevuji v lidech a učím je INTUITUVNÍ SPIRITUALITU.
Informace přicházejí z velice vysokých dimenzí světla a stále se otevírají další a další satelity moudrosti světla. Přijímám vše s pokorou, láskou a velikou vděčností
a učím své studenty, aby také oni přijímali své satelity moudrosti, pokud se již tak rozhodli.

Bůh mne vede a ukazuje mi cestu. Děkuji s láskou a ve světle za Boží vedení a za všechny mé studenty, kteří mne posouvají vpřed.
Helena Zavadilová


VÝUKA V  ROCE 2020 :

 • KINEZIOLOGIE SVĚTLA - 2 letá výuka
 • 1. stupeň -  říjen 2020
 • 2. stupeň - listopad 2020
 • 3. stupeň - prosinec 2020

Výuka dalších stupňů Kineziologie světla proběhne ve II. pololetí 2020.
Více informací najdete v odkazu Kalendář akcí na těchto webových stránkách nebo telefonicky +420 775 332 319 (po - pá 10-17)

 • AUTOMATICKÁ  KRESBA A PÍSMO - 1 leté  studium - zahájení říjen 2020

- diagnostiku zdraví, vztahů prostoru, energií,  životní síly a života. 

 • NAUKA O SVĚTLE - 4 leté studium - zahájení říjen 2020

 

   KINEZIOLOGIE SVĚTLA

 

„Kineziologie světla je duchovní nauka, která je určena
všem lidem, kteří touží najít sami sebe, lásku a světlo.

Je to Nauka o veškerém světle, které existuje a o síle
světla a čisté lásky. Je to učení o netušených
možnostech léčení i sebeléčení sebe,
vztahů, situací
a svých
milovaných.

Každý člověk je
milované Boží dítě
a nese si Boha v sobě jako
   čistou lásku. Máte právo léčit
sebe
a pomáhat sami sobě světlem a láskou.
VY JSTE LÁSKA.“

 
ŠKOLA KINEZIOLOGIE SVĚTLA BUDE OTEVŘENA
v říjnu 2020


  
7 stupňů KINEZIOLOGIE SVĚTLA

1. stupeň SVĚTLO LÁSKY A ZÁKONY SVĚTLA
2. stupeň JEDNOTA SVĚTLA A POHÁRY SVĚTLA
3. stupeň ŘÁDY SVĚTLA A PAPRSKY SVĚTLA
4. stupeň MOUDROST SVĚTLA A DUŠE SVĚTLA
5. stupeň SVĚTLO PRAVDY A BRÁNY SVĚTLA
6. stupeň ZDROJ SVĚTLA A CHRÁMY SVĚTLA
7. stupeň PRVOPOČÁTEK SVĚTLA

Autorkou duchovní nauky Kineziologie světla je paní Helena Zavadilová, žijící ve Zlíně v České republice, členka Mezinárodní asociace specializovaných kineziologů IASK.

Při výuce Kineziologie světla probíhá výuka světelných korekcí, jak s nimi pracovat a jak pomáhat sobě a druhým lidem. Součástí výuky jsou také pracovní kurzy, v nichž studenti pracují na sobě pod dohledem lektorky. Pomůckou pro studenty je kniha a karty Mandaly uvědomění. Dalším nástrojem sebeléčení je kniha a karty Léčivé modlitby světla.

NÁSTROJE SEBELÉČENÍ SVĚTLEM

MANDALY UVĚDOMĚNÍ
Kniha a 37 karet, 27 sebeléčebných postupů. Byly vydány 2. 9. 2008 a druhé vydání vyšlo 18. 6. 2018. Jsou určené lidem, kteří hledají cestu k sebeléčení a sebepoznání,
Doporučuji je všem, kteří jakkoliv chtějí pomáhat sobě nebo druhým lidem. Cílem této knihy a karet je SEBELÉČENÍ láskou a světlem. Mohou je používat také terapeuti a kineziologové při své práci. Při práci s Mandalami uvědomění se opíráme o Světlo Ježíše Krista a skrze tuto pomoc porozumíte sobě a uvědomíte si, co máte v životě udělat pro své zdraví, harmonii a štěstí. Pracovní postupy uvedené v knize vám pomohou léčit svoji mysl, srdce, tělo, duši i ducha a povedou vás na vaší cestě  k vašemu životnímu poslání. Cena 444,- Kč.

LÉČIVÉ MODLITBY SVĚTLA.
Kniha a 100 karet modliteb, byly vydány dne 16. 2. 2016. Jsou naplněny silou a pomocí  BOŽÍHO SVĚTLO a BOŽÍ MILOSTI. JSOU TO PAPRSKY BOŽÍHO SVĚTLA převedené do modliteb. S láskou za ně děkuji Bohu, že mi je poslal jako pomoc pro mě a pro druhé. Každá modlitba je terapie a léčení sebe. Kniha Léčivé modlitby světla obsahuje 100 karet modliteb k sebeléčení Božím světlem a Boží láskou. Při práci s touto knihou a kartami se opíráme o Boží pomoc a pomoc Božích pomocníků, které v modlitbách žádáme o pomoc. V nakladatelství poslední 4 kusy!!!
Cena 525,- Kč.

MANDALY SVĚTLA 
jsou dalším nástrojem sebelečení světlem. Byly vydány 2. 4. 2020, křest proběhl na Facebooku v době nouzového stavu z důvodu koronaviru dne 4. 4. 2020. Jsou prozářeny láskou a světlem MARIE MAGDALÉNY a každá z 50 mandal je samostatnou terapií. Komplet obsahuje knihu a 50 Mandal světla, léčebných symbolů, afirmací a modliteb k Marii Magdaléně. Kniha  má 160 stran a obsahuje 21 pracovních postupů, jak léčit sebe láskou a světlem. Každá mandala je světelnou pomocí a sama o sobě terapií.  Mandaly světla pomáhají do velké hloubky našeho Stvoření. Přinášejí pomoc do našich životů a do našeho duchovního růstu.  Kniha a karty mají rozměr 9 x 13 cm. Obálku knihy tvoří reprodukce obrazu Ing. Václava Švejcara "Světlo upokojení". Cena 599,- Kč.

KNIHY A KARTY ZASÍLÁME TAKÉ NA DOBÍRKU NA SLOVENSKO.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Proč nemáte žádné přednášky ani semináře v Kalendáři akcí?

Připravujeme přednášky a výuku na Zoom. Akce budou zveřejněny v  Kalendáři akcí.

Děláte semináře s výukou jak pracovat na sobě s Mandalami uvědomění a Léčivými modlitbami světla?

Ano,  v roce 2020 proběhly 3 přednášky na toto téma v živém vysílání autorky, Heleny Zvadilové, na Zoom. Připravujeme další v lednu 2021. Více informací najdete v odkazu Kalendář akcí. 

Pro koho je studium Kineziologie světla určeno?

Studium Kineziologie světla je určeno pro všechny, kteří hledají svoji duchovní cestu a potřebují v životě pomoci sobě nebo svým milovaným. Dále vřele doporučuji studium Kineziologie světla již stávajícím terapeutům, kteří jakkoliv pomáhají druhým lidem..

Je třeba absolvovat před zahájením studia terapii pomocí Kineziologie světla?

Každý člověk ví, co chce v životě řešit a proč hledá svoji Cestu světla. Semináře jsou výukové a lidé se na nich učí léčit sami sebe. Není potřeba terapii předem.

Je podmínkou studia členství v katolické církvi? Příp. v jiné?
Duchovní nauky, které vytvořila paní Helena Zavadilová, se neopírají o žádnou církev ani nejsou žádnou církví podporovány. Opírají se o víru v Boha, lásku, světlo a dobro v lidech a o lásku andělů strážných, Ježíše, Marie Magdalény, Panny Marie, svatých aj.

Mohu studovat na dálku ze zahraničí?

Ano, je to možné, připravují se kurzy přes Zoom a Skype. Podmínkou je dopis, proč chcete studovat. Posílejte ho na e-mail uvedený v kontaktu.

Jaký je cíl Učení světla nebo Kineziologie světla?

Pravým cílem Učení světla je pomoci lidem, aby našli svého léčitele v sobě, aby se naučili, jak mají v životě pracovat na sobě, na svém duchovním růstu, jak se mají chovat v rodině, na pracovišti, jak být dobrým člověkem. Někteří studenti Kineziologie světla, Fenoménu světla a dalších nauk jsou všeobecní lékaři, chirurgové, učitelé, zdravotníci. Mají úžasné výsledky ve své práci s pacienty. Velké úspěchy jsme zaznamenali také u dalších studentů. Studovat může opravdu každý, koho láká dozvědět se víc o sobě, o víceúrovňovém bytí člověka a o postupech, kterými můžeme uzdravit svoje tělo, duši, mysl, srdce, ducha, svoje rody, a také celkově svůj život a osud.

Jak je to s výukou Kineziologie pro děti?

Kineziologie pro děti existuje. Kurzy se jmenují Děti světla a jsou určeny pro děti od 5 - 14 let.  Tyto kurzy proběhnou v případě zájmu alespoň 12 dětí. Děti jsou v současné době velice citlivé. Osobně bych tuto výuku doporučila jako školní výuku, protože smutek, žal, strach a chaos v této době covidu 19 zasahuje zvláště děti. Děti potřebují radost a pouštět tyto negace od sebe. A to se děti učí. Také otevíráme schopnosti a dovednosti dětí.

Děláte přednášky někde jinde než ve Zlíně?

V současné době děláme přednášky na Zoomu, sledujte, kalendář akcí.

Co znamená individuální výuka a pro kolik studentů je určena?

Individuální výuka  Kineziologie světla a spirituální koučink je možné dohodnout individuálně na telefonu výše uvedeném. Probíhá v současné době přes Skype nebo Zoom. Lektorkou je Helena Zavadilová. Další lektoři se připravují k individuální výuce Nauky o světle. 

Připavujete nové víkendové semináře Školy kineziologie?

Semináře Kineziologie světla jsou plánovány v roce 2021 na Zoomu, do odvolání nouzového stavu v ČR v souvislosti s covidem 19. Termíny budou upřesněny v Kalendáři akcí.

Připavujete nové knihy?

V roce 2020 byla vydána nová kniha a karty MANDALY SVĚTLA, kniha a 50 karet mandal, v nichž se opírá autorka, Helena Zavadilová, o lásku a světlo Marie Magdalény.
V roce 2021 připravujeme  2. vydání knihy a karet Léčivé modlitby světla. První vydání bylo již vyprodáno. Poslední kusy jsou k dostání už jen některých prodejců. Skladem v nakladatelství CARUSELL s.r.o. poslední 4 ks.
V roce 2021 připravujeme vydání další knihy a karet z edice Sebeléčení světlem. Aktuálně vás budeme informovat na vstupní stránce tohoto webu a na fb. 
 

Systém Jednoty

„Jednota je prvopočátek lidského bytí.
Systém Jednoty je nalezení vnitřní světla, klidu
a míru v celém našem bytí, na všech úrovních
a podúrovních v prvopočátku, tady a teď
a navěky. Jednota je věčnost našeho
bytí v nekonečné čisté
Boží lásce.Je to
cesta
k poznání
naší nekonečné
lásky v nás a kolem nás.“  

Člověk touží po klidu a míru v sobě. Touží po neznámém a přitom tak toužebně vysněném. Je to pocit být sám se sebou a současně být nekonečný v celém velikém vesmíru kolem nás. Tento všeobjímající pocit nekonečné lásky v nás a okolo nás se nazývá jednota. Jednota je ve věčném klidu, je to čisté bytí bez tvaru a pohybu.

Jednota je tím jediným, co skutečně existuje, bez začátku a konce, od věčnosti k věčnosti. Jednota je cestou k polaritě. Člověk může mít zkušenost s prožitkem jednoty, pokud rozvíjí určité meditativní techniky a cvičení a podaří se mu alespoň krátkodobě polaritu ve svého vědomí sjednotit. V polaritě probíhá neustálý boj protikladů, jehož výsledkem je smír a transformace protikladných sil, které se vracejí zpět k  jednotě. Jednota je světlo, z něhož naše bytí ve formě lidského života pochází a současně světlo, do něhož naše bytí po splnění svého úkolu na zemi odchází. Je to nekonečné světlo Boží lásky a Boží přítomnosti v nás a kolem nás.

Světlo a temnota jsou protiklady, které se objevují u přírodních kosmických fenoménů jako je den a noc, Slunce a Měsíc. Protikladná síla je nezbytná k zajištění rovnováhy a harmonie všeho existujícího v Univerzu. Světlo vynikne tím, že poznáme stín, radujeme se ze dne, protože jsme poznali noc. Máme rádi teplo, protože víme jak vypadá zima. Světlo je Bůh, temnota je ďábel. Stejně jako by nemohl být život bez smrti, nemůže být dobro bez zla. V každé vteřině svého bytí tady a teď se rozhodujeme, kam patříme. Každé naše rozhodnutí na cestě k jednotě je správné.

Ve vesmíru existuje rovnováha mezi protiklady, mezi duchem a hmotou. Tyto dvě síly spolu vytvářejí proces involuce (inkarnace do hmoty) a evoluce (návrat univerza k duchu, plnému vědomí a osvícení). Duchovní rozvoj je možné rozvíjet pomocí meditace a služby. Je to největší urychlení vývoje člověka na Zemi. Meditace vede k vyššímu a hlubšímu sjednocení duše. Skrze meditaci se dostáváme do kontaktu s naší duší a svým Božstvím v sobě. Službu si volí každý člověk sám. Máme svobodnou volbu, abychom se rozhodli, zda a jak budeme v životě sloužit světlu, v souladu s Řádem světla.

„V Jednotě neexistuje změna, proměna ani vývoj.
Jednota je čisté bytí mimo čas a prostor. V jednotě není žádné poznání, jen bytí. Tam, kde nic není, lze nalézt největší hojnost. Jednota je splynutí našeho bytí s planetou Zemí a Vesmírem.“


 

 

Nakladatelství CARUSELL

Nakladatelství a vydavatelství CARUSELL vzniklo za účelem vydávání knih, karet a učebnic s duchovní tématikou.

 

více informací o knize MANDALY UVĚDOMĚNÍ - Sebeléčení světlem,
autorka Helena Zavadilová

Komplet kniha a 37 karet Mandaly uvědomění jsou pomocníky při sebeléčení světlem na naší Cestě lásky k sobě. Pomocí 37 mandal a světla Ježíše Krista získáte schopnosti a dovednosti, jak pomáhat sobě a svým milovaným. V knize je uvedeno 27 pracovních postupů, jak léčit sebe a jak najít vlastní harmonii a jednotu těla, mysli a duše. S pomocí Boží lásky a světla si uvědomíte, že i vy jste léčitelé.

Každá mandala je velice silným ochranným zářičem, jehož světlo, afirmace a modlitba pomáhají léčit. Pomocí mandal můžete zharmonizovat např. čakry, mozkové hemisféry, elementy rovnováhy, partnerské vztahy, svoji životní cestu aj. Nejsilnější pomocí je Hvězda milosti Ježíše Krista.

Kniha má 144 stran, kniha a karty jsou o rozměru 13 x 9 cm.

Vydalo nakladatelství CARUSELL, 2008, ISBN 978-80-904155-0-8

Cena prvního vydání 434,- Kč.

Podrobnější informace o Mandalách uvědomění naleznete zde


 LÉČIVÉ MODLITBY SVĚTLA

Komplet kniha a 100 karet Léčivé modlitby světla
Autorka: Heleny Zavadilová

2. vydání již od 1. 6. 2021 SKLADEM!!!


Kniha a karty Léčivé modlitby světla jsou součástí edice Sebeléčení světlem.
Komplet kniha a karty jsou účinným pomocníkem v sebeléčení Boží láskou, Boží pomocí
a Boží milostí skrze nejvyšší pomoc v životě - modlitbu.

Každá léčivá modlitba světla je samostatnou terapií a pomáhá uvolnit hluboké bloky v mnoha sférách a vrstvách našeho bytí až do našich buněk.Díky těmto modlitbám dokážete zharmonizovat sebe a svůj život a uzdravit vše, co je nemocné. Otevřou se vám vaše schopnosti a dovednosti, které jste neviděli přes svoje trápení a starosti.
Najdete radost a štěstí z každého dne svého života.
Kniha je pomocí pro každého člověka. Modlitby ukazují Boží cestu, na kterou se můžete vstoupit také vy při svém rozhovoru s Bohem.Díky modlitbám na ní dojdete k poznání o sobě
a síle Boží pomoci při svém sebeléčení.

Uzdravte svůj život modlitbami. Modlitba je sebeléčení své mysli, srdce duše i těla.
Modlitba je spojení s nejvyšším Božím milosrdenstvím a s Boží čistou láskou.


KAŽDÁ MODLITBA JE PAPRSEK BOŽÍHO SVĚTLA.
Kniha má 154 stran, rozměr 105 x 150 mm, karty jsou o rozměru 102 x 72 mm.
Vydalo nakladatelství CARUSELL, 16.02.2016,  ISBN 978-80-904155-2-2

Cena Léčivých modliteb světla je 595,- Kč,
dobírka 124,- Kč/1 ks, cena dobírky při 2 ks je 150,- Kč.
Při platbě předem na účet je poštovné 77,- Kč/1ks, 2 ks 110,- Kč.

Cena SLOVENSKO: 24,- EUR, dobírka 7 EUR/ 1ks
NA SLOVENSKO DO ODVOLÁNÍ KNIHY NEDODÁVÁME.


_____________________________________________________________________

Podkategorie