Láska

"V každém z nás je láska.
Nemusíme ji hledat. Máme jí
každý dostatek. Láska v nás
znamená mít rád sám sebe
a lidi okolo sebe, vidět
v druhých lásku
a jen
samé
dobro,
chápat chyby
své i druhých s láskou.
Tam, kde je láska, je zdraví."Helena Zavadilová

Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop

Výrobky

VÝROBKY

 VÝROBKY FIRMY MISSIVA JSOU VELICE KVALITNÍ

 

FIRMA MISSIVA VYRÁBÍ:

  • čistící prostředky pro domácnost šetřící planetu Zemi, odbouratelné v přírodě
  • prací program Permon bez fosfátů i zeolitů.
  • doplňky stravy, Fytotonic, Energoton, Vitatonic, které doplňují stravu o   cenné látky a posilují imunitní systém člověka.
  • Clubíno, džus, který osvěží.
  • Sněhurku chladivou a Sněhurku hřejivou s bylinnými výtažky, které pomáhají kostem, kloubům a svalům být FIT a bez bolesti

 

Jsou cenově dostupné - Neplatíme reklamu, prodavače, překupníky, dopravu, nájmy, skladování, energie. Nejúčinější a levná reklama je vlastní zkušenost a spokojenost spotřebitelů, kteří tyto výrobky používají, mají s nimi ty nejlepší zkušenosti, a předávají je osobně dalším. Nakupujeme přímo od výrobce, odpadají zbytečné mezičlánky (síťový nebo přímý prodej).

Šetří peníze - Balení produktů dodržuje politiku množstevních slev. Produkty jsou tekuté koncentráty (přepravuje se větší účinné množství). Prací program má vysoký účinek už při praní na 30-40 stupních. Složení produktů prací řady je šetrné k látkám, nezanáší vnitřek pračky. Při objednávce nad 1000 Kč hradí balné firma. Ceny produktů jsou až o 50% nižší.

Šetří přírodu - Prací program a čistící produkty jsou v přírodě odbouratelné do 7 dnů - neobsahují tedy nebezpečné suroviny. Nejvíce užívané produkty mají ochrannou známku EŠV. Firma Missiva je první a jedna z mála finálních výrobců pracích a čistících prostředků v republice, jejichž výrobky tuto značku obdržela. Prací program je bez fosfátů, zeolitů a jiných látek ohrožujících kvalitu vody a tím i kvalitu života všeho lidstva a existenci flóry a fauny ve vodě. Tekuté koncentráty dovolují přepravit větší účinné množství - šetří se pohonné hmoty a ovzduší.

Šetří zdraví - Prací program a čistící produkty mají atesty na dermální snášenlivost. Tekuté potravinové doplňky jsou vyrobeny z přírodních bylin a surovin. Jejich složení navrhli a vyzkoušeli odborníci na sportovní medicínu a léčení civilizačních chorob. Kosmetika a produkty péče o tělo, léčivé gely a masáže obsahují léčivé rostliny a suroviny působící příznivě na kvalitu života a zdraví.

Šetří čas - Objednané produkty dodá firma jako obchodní balík do 24 hodin až domů. Objednávky lze podat telefonem, e-mailem a přes firemní webové stránky. Prací program účinkuje už při praní na 30 - 40 stupních. Koncentráty a množstevní program dovolují přepravit více zboží najednou.