Světlo za branou

  


Světlo lásky

 

„Každý člověk má v sobě nekonečné
množství čisté lásky a světla. Láska
je Bůh v nás, láska je světlo v nás.
Každý může být léčitelem pro
sebe a svoje milované.
Přijměte
sami
sebe
s láskou
jako
milované
Děti Boží.
Bůh Vás miluje
a nikdy Vás neopustil.“Helena Zavadilová

Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop

Kniha a karty Mandaly uvědomění

MANDALY UVĚDOMĚNÍ
jsou 1
. klíčem k duchovnímu rozvoji člověka.
Cestou k sebepoznání a sebeléčení.

MANDALY UVĚDOMĚNÍ   MANDALY UVĚDOMĚNÍ

 

Komplet kniha a karty Mandaly uvědomění obsahuje knihu 144 stran a 37 karet - mandal. Karty a kniha jsou v rozměru 13 x 9 cm. 2. vydání Mandal uvědomění bylo vydáno 18. 6. 2018.
UŽ JSOU V PRODEJI a lze je objednat na adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

CENA : 444,- Kč + dobírka 124,- Kč/ks, dobírka při 2 ks 140,- Kč. Při platbě předem 77,- Kč/ks, 2 ks 110,- Kč.
Aktuální změny cen k 1. 1. 2021.
Na dobírku zasíláme také na Slovensko.

Prodejci:

  • Nakladatelství CARUSELL, Kvítková 80, Zlín, po telefonické dohodě.mapa zde
  • Hledáme prodejce v ČR a na Slovensku.

 

MANDALY UVĚDOMĚNÍ

Mandala je magický kruh plný lásky a světla. 

Karty Mandaly uvědomění a knihu k nim jsem tvořila dva roky. V té době jsem prožila velké množství životních událostí v mém osobním životě a prosila jsem Boha o pomoc. Prožila jsem těžký úraz a dlouhodobou nemoc manžela, těžkou nemoc a smrt maminky, těžkou nemoc sestry … Bůh mi poslal dar mandal a modliteb, aby mi pomohl. Díky tomu, že jsem osobně poznala tuto Boží sílu a pomoc, vím, že mám nyní předat toto dílo ostatním lidem. Pravidelnou prací na sobě s Mandalami uvědomění můžeme vyléčit i těžké nemoci a je možné s nimi pracovat i na dálku.

Mandala znamená magický kruh. Je to kruh plný světla a lásky pro každého, kdo ji hledá. Léčivou sílu kruhů znali již léčitelé v Atlantidě, v Egyptě, ve starém Řecku a nyní se nám vrací zpět do našich životů.

Každá mandala uvědomění je velice silným světelným a ochranným zářičem jednoho nanebevzatého mistra, který pomáhá léčit a uzdravovat v souladu s Boží vůlí. Díky poselství Mandal uvědomění k nám přicházejí důležité informace pro náš život.

Knihu a karty Mandaly uvědomění jsem vydala proto, abych předala dalším lidem svoje postupy léčení a sebeléčení světlem a láskou Ježíše Krista. Obálka knihy – obraz pana Václava Švejcara Nilský kříž – vyjadřuje poselství pro každého, kdo s Mandalami uvědomění bude pracovat: „Jste pod ochranou Boží. Bůh a andělé strážní vás milují a právě teď vám pomáhají.

Kniha a karty Mandaly uvědomění jsou velice silní pomocníci pro všechny, kdo hledají pomoc ve svém životě. Komplet obsahuje 37 karet - Mandal uvědomění, velice silných světelných zářičů. Každá mandala obsahuje pozitivní afirmaci, která nám pomáhá aktivovat pomoc pro nás. Kniha má 144 stran a obsahuje 27 léčebných postupů, jak léčit sami sebe. V knize jsou popsané významy jednotlivých mandal a u každé mandaly je uvedena modlitba Boží pomoci, která je dalším posílením a završením práce na sobě.

V knize najdete např. tyto postupy sebeléčení: Přijetí lásky k sobě, Zharmonizování čaker, Zharmonizování 7 elementů rovnováhy, Harmonie mozkových hemisfér, Harmonie smyslů člověka, Světlo myšlenek, slov a skutků, Harmonie 21 úrovní bytí, Partnerské vztahy, Pyramida osudu, Cesta lásky, Osudové kolo štěstí, Životní cesta, Spirála života, Hvězda osudu, Očista duše, Očista srdce, Hvězda milosti Ježíše Krista, Most světla pro Matku Zemi, Most světla pro Otce Vesmír aj.

   Skrze Mandaly uvědomění nacházíme svoji Cestu lásky a světla,procházíme poznáním a jdeme k Moudrosti světla.

ZKUŠENOSTI
S MANDALAMI UVĚDOMĚNÍ


Pracuji s Mandalami uvědomění každý den a nedokážu si svůj den bez vytažení alespoň jedné karty a přečtení afirmace a modlitby k ní představit. S mandalami pracuji, abych rozzářila lásku a světlo v sobě a modlím se pomocí modliteb uvedených v knize k Bohu a Božím pomocníkům, k andělům, archandělům a nanebevzatým mistrům.

Každé ráno si zapojím „Ochranné štíty světla“ v sobě a okolo sebe a vím, že jsem pod ochranou Ježíše Krista. Pomocí Mandal uvědomění pomáhám lidem, kteří mají problémy zejména v partnerských vztazích. Je mnoho lidí, kteří si s mandalami uvědomili, co všechno v jejich životě vedlo k problémům, které prožívají. Pomocí Mandal uvědomění lze najít cestu k odstranění strachů, fóbií, stresů a také psychických poruch.

Jako terapeut nepracuji jen s fyzickým tělem člověka, ale ve všech úrovních bytí. Člověk má mnoho úrovní a rovin svého bytí, z  nichž ta nejdůležitější je naše duše. Když je zraněná a trpí bolestí, odráží se naše bolest v celém našem životě. Mnoho duší má v sobě velká traumata nejen z tohoto života, ale také z minulých životů, které byly velice těžké. Pomocí Mandal uvědomění a výkladu Očista duše je možné pomoci svojí duši a tak také sobě, abychom žili radostněji a ve světle.

Pomocí výkladu Hvězda milosti Ježíše Krista můžeme pomoci i duším lidí, kteří již nejsou mezi námi. Když si rozložíme karty v tomto výkladu a poprosíme o Boží lásku a pomoc Ježíše Krista pro duši člověka, který zemřel, ucítíme velikou lásku a světlo duše, na kterou právě myslíme. Důležité je této duši odpustit, že nás opustila a vložit Hvězdu milosti Ježíše Krista do celého jejího bytí. Všechny výklady jsou velice silné a ještě se dají dál rozvíjet.

Mandalami uvědomění můžeme pomoci sami sobě ve vztahu k sobě, ke své mysli, k učení, ke svému rozvoji, tvořivosti, můžeme je vkládat do životních situací, v nichž se nacházíme, nebo které nás čekají, můžeme ovlivnit svoje štěstí v životě.

Mandaly uvědomění jsou duchovním základem bezpodmínečné lásky a září světlem čisté bezpodmínečné lásky. Když rozzáříme čistou lásku v sobě a budeme mít rádi sami sebe, najdeme léčitele v sobě a dojdeme k sebeléčení. K práci s Mandalami uvědomění je třeba mít v sobě pokoru, lásku a trpělivost.

Děkuji Bohu s láskou, pokorou a vděčností za dar Mandal uvědomění, který ke mně přišel. Tyto symboly, jejich pozitivní afirmace a modlitby jsou Božím darem nejen pro mě, ale pro všechny lidi.  
Děkuji všem prodejcům a čtenářům této knihy za šíření lásky a světla na Zemi.

S láskou a vděčností Helena Zavadilová, z Boží vůle autorka

New layer...