Světlo za Branou

 

 

 

Krása

 

 

„Krása bytí, láska, radost a štěstí přichází

do našich životů tehdy, když poznáme

 sami sebe a když pochopíme, že svoje

 štěstí tvoříme my sami. My jsme

krása bytí, láska, radost

a štěstí,

v každé

 naší

 myšlence,

slově a skutku.“Helena Zavadilová

Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop

Kineziologie světla pro děti

KINEZIOLOGIE SVĚTLA PRO DĚTI

  1. stupeň – „ROZMLOUVÁNÍ S ANDĚLY
  2. stupeň – „VESELÉ MALOVÁNÍ“
  3. stupeň – „KAMÍNKY A BYTOSTI SVĚTLA V PŘÍRODĚ"
  4. stupeň – „DUŠE A SETKÁNÍ S NÍ“
  5. stupeň – „SETKÁNÍ SE SVĚTLEM“
  6. stupeň – „RUCE SVĚTLA“

Kineziologie Světla je určena pro děti od 5 do 14 let.

Kineziologie Světla pro děti je nový druh výuky kineziologie pro děti. Děti se v jednotlivých stupních naučí pomocí hry pracovat se Světlem, svalovým testem, s korekcemi Světla, s automatickou kresbou, mandalami, mudrami, naučí se vidět své ochranné anděly.

Každý člověk má svého anděla strážného. Mnozí dospělí lidé na ně už nevěří, protože je nevidí. Děti na ně věří, a proto je vidí. Učme se od dětí a najdeme krásnější a radostnější svět okolo sebe. Bude jednodušší, plný lásky, radosti a naděje.

Krása dětské duše spočívá v jednoduchosti, bezelstnosti, lásce, upřímnosti a radosti. Věnujme svým dětem lásku a zahrnujme je pozorností. Važme si každého okamžiku, který s nimi můžeme strávit. Děti vyrostou a jednou odejdou z našich domovů. Budou mít svůj život. A také budou mít vzpomínky – dobré nebo špatné.

Radujme se z každého okamžiku radosti našich dětí a snažme se jim dát co nejvíce lásky.

Za lásku sklidíme zase jen lásku. Sklidíme lásku našich vnuků a pravnuků a uvidíme, že život má veliký smysl, protože my jsme tvůrci příštích generací. Každým okamžikem svého života tvoříme svoji budoucnost a budoucnost svých dětí. Myslete na to každý den a buďte jim vzorem.

Pokud jste v životě něco nedokázali, nebo máte pocit, že jste něco zmeškali, nikdy není pozdě. Promluvte si s dětmi, omluvte se jim a odpusťte  s láskou sami sobě. Tak se Vaše děti naučí napravovat svoje chyby a s láskou odpouštět.