Nepojmenovaný dokument

Světlo za branou


 

 

Přijetí

 

„Přijímám moudrost světla o léčení sebe
a druhých láskou a světlem. Přijímám lásku
k sobě  a k ostatním lidem a bytostem  okolo
sebe bezpodmínečně. Odpouštím sobě
a všem s láskou v každém
věku
příčiny
tady a teď
a navěky podle
Vůle Boží. AMEN“

Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop

Akademie světla

 

NAUKA O SVĚTLE

Nauku o světle přijímám pomocí chanelingu již 15 let.

|
Akademie světla byla založena dne 19. 3. 2008 paní Helenou Zavadilovou, pisovatelkou, poradkyní, autorkou nauky Kineziologie světla, registrovanou v Mezinárodní asociaci specializovaných kineziologů IASK od roku 2006. 

Cílem této akademie je předat informace o světle, o lidských možnostech, o duchovním růstu, o tom, jaké možnosti má lidstvo na planetě Zemi, když najdou lidé v sobě energii světla, lásky, naděje a víry. Studium je otevřeno všem lidem, kteří jsou již otevření čisté lásce a světlu.

TOTO UČENÍ NENÍ ŽÁDNÁ SEKTA ANI NÁBOŽENSTVÍ !
VYCHÁZÍ Z PRINCIPŮ SLUŠNÉHO CHOVÁNÍ, LÁSKY, ÚCTY A TOLERANCE.

V Akademii světla je předávána studentům Nauka o světle,
jejíž autorkou je Helena Zavadilová
    • Součástí Nauky o světle jsou také Kineziologie světla , Fenomény světla, Prameny světla, Poháry světla, Brány světla, Chrámy světla, Zrcadla světla, Meditace světla, Konstelace světla, Sféry světla, Úrovně světla, Paprsky světla.
Kineziologie světla je vyučována ve Škole kineziologie CARUSELL® již od roku 2004. V roce 2005 prošla tato duchovní nauka Kineziologie světla první velkou transformací, při níž se měli studenti, již studující 8. stupeň naučit největší pokoře a trpělivosti a vrátit se znovu do 2. stupně, který byl svým obsahem na vyšším stupni, než studenti doposud studovali. Všichni studenti z tohoto 8. stupně to pochopili a díky jejich pokoře, lásce a trpělivosti přicházely další dary ve formě nových druhů světelných pomocí lidem, nových terapií a dalších stupňů Kineziologie světla.
Další nauku, nazvaná Fenomén světla, vytvořila paní Helena Zavadilová v roce 2005. Tato nauka se zabývá výukou fenomenologických disciplín, jako je automatická kresba, automatické písmo, využívání vlastního média, práce se svým duchem, spojení se s anděly, s duchovními průvodci aj. Základem této výuky je naučit se diagnostikovat pomocí těchto fenoménů příčiny našich problémů a traumat z tohoto života a z minulých životů. Součástí výuky Fenoménu světla je také diagnostika karmy a práce s karmou.
Nauka Meditace světla pomáhá lidem, aby našli pomocí meditací cestu k sobě, k Bohu, k lásce a ke štěstí, cesta člověka k člověku, k odpuštění.  Skrze tyto meditace přichází veliká pomoc do celého bytí každého člověka, který tyto meditace absolvuje. Pomocí meditací se naučí studenti pomáhat sobě a druhým lidem, svým milovaným a klientům.
Dalším učením, které je předáváno v Akademii světla, jsou Konstelace světla, v nichž se pracuje v karmickém prvopočátku problémů lidí s jejich karmickými  a kosmickými kódy. Jednotlivé druhy karmických konstelací se od sebe liší svým obsahem, ale také způsobem, jak najít příčinu problému, který klient řeší.

SOUČÁSTÍ VÝUKY BUDE VÝUKA
INTUITIVNÍ SPIRITUALITY,

KTERÁ JE BRÁNOU DO BUDOUCNOSTI DUCHOVNÍHO VÝVOJE LIDSTVA.

Závaznou přihlášku do Akademie světla můžete poslat e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky. Do své přihlášky napište důvod, proč chcete studovat. NEZAPOMEŃTE UVÉST SVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO. Děkuji.

Akademie světla bude otevřena ve Zlíně
26. 9. 2018
Je to duchovní cesta pro ty, kteří jsou
připraveni se duchovně vzdělávat.
STUDIUM JE 5 LETÉ.

Přihlášky zasílejte do 31. 5. května 2018. Pohovory proběhnou osobně
nebo přes skype.Osnovy studia budou zájemcům sděleny při pohovoru.
Výuka bude probíhat pravidelně 1x za měsíc.
 
OMEZENÝ POČET MÍST.

PŘIPRAVUJE SE: kniha NAUKA O SVĚTLE, autorka Helena Zavadilová
Předběžná cena : 980,- Kč
Předobjednávky na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.